BTL Türkiye Estetik Departmanı Sektöre Hızlı Bir Giriş Yaptı !!!

Btl Estetik

 

 

 

 

Uluslararası bir firma olan BTL, Medikal Estetik alanındaki deneyimlerini Türkiye’de paylaşmak için İstanbul, Ankara ve İzmir de ofisler kurarak sektöre merhaba dedi. Türkiye’de Fizik Tedavi, Ortopedi, Kardiyoloji ve Pnömoloji alanlarında uzun yıllardır hizmet veren BTL şimdi Dünyaca ünlü FDA onaylı cihazları ile Estetik sektöründe de büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

BTL, 1993 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuş; üretim, satış öncesi ve sonrası hizmetlerindeki kalite anlayışının maksimum seviyede olması ile 20 yılın sonunda 35 farklı ülkede ofisleri bulunan Uluslar arası bir fima haline gelmiştir. Sistemlerini kendi bünyesinde üreterek aynı zamanda dağıtımını yapan BTL, günümüzde tıbbi ve estetik ekipman alanında dünyanın en önemli üreticilerinden biri olmuştur. Firmanın yenilikçi doğası, mühendis zekası ve çalışanlarının üstün çabaları, BTL’nin hızla büyümesini, ürün yelpazesinin ve pazar payının gelişmesini sağlamıştır. Sistemlerin güvenilirlikleri ve yapmış oldukları işlemlere göre FDA (Amerika Sağlık Örgütü) onaylarını aldıkları gibi Dünyaca tanınmış sağlık ve üretim kuruluşlarından da ödüller almıştır.

Firma yetkilileri, Türkiye’de estetik sektöründe fark yaratacak cihazları ile piyasada isimlerini daha kısa sürede duyuracaklarına inanmaktadır. Özellikle “ Exilis Elite ” ve “ Vanquish ”, Amerikada 2013 yılı sonunda en iyi bölgesel incelme ve zayıflama, 2014 yılında  da en başarılı cihaz ödülünün sahibi olmuştur.

Amerikada ve Avrupada ki çoğu klinikte kullanılan ayrıca son derece popüler olan, tüm yazılı ve görsel basında yer alan Exilis Elite ve Vanquish sistemleri bizimde dikkatimizi çekmekte ve soruyoruz:

Ödüllü Yeni Exilis Elite nedir ?

Exilis Elite, FDA onaylı Yeni Jenerasyon Radyo Frekans ve Güncel Teknoloji Ultrasonu birleştirip eş zamanlı olarak güven ile kullanılmasını sağlayan alanındaki tek cihazdır. Sistem vücüt başlığı ile bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlarken, patentli yüz başlığı ile ameliyatsız yüz ve boyun germe işlemi yapmaktadır. Son derece güvenli olan sistem uygulamadan sonra sonuçları hemen görebilmenize olanak sağlamaktadır. Tüm dünyanın kabul gördüğü www.realself.com sayfasında hasta ve doktor memnuniyetinin diğer cihazlara göre çok yüksek olduğunu söyleyen firma yetkilisi cümlenin sonuna ekliyor

“Başta bize inanmayanlar olacaktır… Ancak onbinlerce yapılmış uygulama, çalışma ve kliniksel deneyimlerimizi literatür bazında paylaşabiliriz. Web sistemizde Dünyaca ünlü Plastik Cerrah ve Dermatologların cihaz hakkında yorumları ve videoları bulunmaktadır. Ayrıca istenildiği zaman Türkiye’nin neresinde olursa olsun ekibimiz ile birlikte Demo uygulaması yapılabileceğimizi söyleyebilirim.”

Firmanın Türkiye’de diğer branşlarda olduğu gibi estetik pazarında da hayli büyüyeceğini öngörüyor ve başarılar diliyoruz. Böyle giderse zayıflayamayan ve kırışıklık problemi yaşayan kimse kalmayacak gibi. BTL Türkiye firması Genel Müdürü Sayın Nodir Rahmanov ve Estetik Departman Müdürü Onur Özbulut a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Firma İletişim

Onur ÖZBULUT
BTL Medikal Estetik
Estetik Departman Müdürü
05439193813
www.btlaesthetics.com/tr
estetik@btlturkiye.com

btl20y