Loading...

BASLAMAK BITIRMENIN YARISIDIR

Her şeyi bir inat ile başlatıp daha sonra hayat felsefesine dönüştürebilen kişiyim ben. Başarmak istiyorsan önce başlamalısın’ı hep sevmişimdir. Bence her daim planın olmalı, amacın olmalı, becerin olmalı. Sabır ve Şükür bu ikisine sahip isen zaten 1-0 önde başlıyorsun. Ben olmak istediğim kişiyi yaşamak için bir yerden başladım ve yolum açık gidiyorum. Planım amacım ve becerilerimle…

Hayatta Her Yer Cennet Eğer Huzurunu Bulduysan…

Herkes burada ya da öteki tarafta Cenneti istemiyor mu? Senin için önemli olanı bulana kadar ara, durma. Bulduğuna nasıl mı emin olacaksın? Bak bakalım yanındayken huzurlu musun oda sen yanındayken huzurlu uyuyor mu? Eğer öyleyse sana Her Yer Cennet…  
“When words become unclear, I shall focus with photographs. When images become inadequate, I shall be content with silence.”
ANSEL ADAMS
“There is only you and your camera. The limitations in your photography are in yourself, for what we see is what we are.”
ERNST HASS
“Black and white are the colors of photography. They symbolize the alternatives of hope and despair to which mankind is subjected.”
ROBERT FRANK

CLIENTS I’VE WORKED WITH