Project Description

BOLGESEL INCELME UYGULAMALARI

Bölgesel incelme uygulamalarında amaç lokalize yağların azalmasını sağlamaktır. Öbekleşmiş yağların yok edilmesi her zaman yeni yağlara göre daha zor olmuştur. 3 şekilde bu yağlardan kurtulmak mümkündür. 

1.Cerrahi Müdahaleler (Lazer Lipoliz, Abdominaplasti, Liposuction)

2.Cerrahi Olmayan Müdahaleler (Radyofrekans, Ultrason, Shock Wave)

3.Uzun süreçli spor

Yukarıda saydığım tüm uygulamalar ile ilgili genel yazıyı burada bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin blog kısmına üye olabilir haftalık yayınlanacak olan bölgesel incelme uygulamaları katagorisindeki yazılarımı siteye girmeden mailinize gelecek link ile takip edebilirsiniz. Blog kısmında hazırlanan yazılar için soru cevap kısmı bulunmakta oradan şahsi sorularınızı iletebilir ya da diğer sorulara da ulaşabilirsiniz.

1. Cerrahi Müdahaleler

Liposuction : Uygulama cerrahi işlem içermektedir. Uygulanacak alana belirli ölçülerdeki kanullerle girilip fazla yağın oradan vakumlanarak çekilme işlemidir. Ufak kesilerden giren kanul mekanik olarak ayrıştırılmış yağların çekimini yapar.Daha detaylı anlatım için bu linke giderbilirsiniz.

Laser Liposuction : Normak liposuctionda yapılan işlemi kanulde bulunan lazer yardımı ile yağları daha kolay eritip çekme işlemidir. Avantajı kullanıcı için çok daha rahat ve kolay yapılmasını sağlar. Lazerin yardımı ile nodül oluşumu çok aza indirgenir. Homojen sonuç almak daha muhtemeldir. Daha detaylı bilgi için bu linke gidebilirsiniz.

Ultrasonic Liposuction: Yeni çıkan teknolojik bir işlem diğer lazer uygulamalarından farklı olarak ultrasonic ses dalgaları kullanarak yağı homojen bir şekilde eritir. Bu eritme işleminde damarlara sinirlere ve kaslara zarar verilmez. Yağa odaklı çalıştığı için diğer iki işlemdende daha başarılıdır. Daha detaylı bilgi için bu linke gidebilirsiniz.

MORE FROM THE AVADA COLLECTION