Ameliyatsız Güzellik ya da Ameliyatsız Estetikte Son Dönem

Günümüzde bir çok uygulama artık non-invaziv. Cilt altında kolojeni uyarabilmek için termal hasarı en güvenli en efektif ve en homojen nasıl verebiliyorsanız en mantıklısı siz oluyorusunuz. Bunu takip eden diğer özellikler ise konfor oluyor; ağrısız uygulamalar, yan etkisi olmayan uygulamalar, yanlış uygulamaya mahal vermeyen sistemler (açıkçası cihaz çok iyi de olsa bazı cihazlarda uygulayıcın sonuçlara etkisi çok büyük olabiliyor) kısa sürede sonuç veren ve uygulanan kişinin merkezden çıkarken mutlu ayrılmasını (3-4 ay bekleyin daha sonra daha güzel olacak gibi kişinin kafasında şüphe bırakmaması) bu şekilde sıralanabilir.  Aslında her uygulamanın avantajı varken saydığım dez avantajlarada sahip olabiliyorlar. Tek bir cihazın kişiye mucizeler yaratacağını söylemeninde yanlış olduğunu düşünmekteyim. Kişinin ihtiyacına göre yapılacak uygulamalar ve kombinler sonuçları her zaman daha efektif gösterecektir.

Kombin uygulama olarak son zamanlarda araştırımış klinik çalışmalar yapılmış ve sonuçlarının başarılarından dolayı Avrupanın ve Amerikanın “En İyi Kırışıklık Giderme Cihazı” ödülünün 2013 ve 2014 yılı sahibi Exilis Elite cihazından bahsetmek istiyorum.

Ödülleri buradan görebilirsiniz http://www.pinterest.com/satenyuzgerme/

(Fokuslu Radyofrekans + Ultrason) İki teknolojiyide içinde barındıran sistem Hibrit cihaz olma özelliği ile eş zamanlı atım yapabilmektedir. Fokuslu Radyofrekansın Termal etkisi, Ultrasonun Mekanik etkisi ile birleşip gözle görülür ve ödül kazandıran sonuçlara sahiptir.

Amerika Sağlık Örgütü FDA den Kırışıklık Giderme (wrinkle reduction) onayı bulunmaktadır.

Onay kodu K092191 Onay belgesi için

Son olarak takip edebileceğiniz ve fotolar, yorumlar hatta kullanıcılar hakkında yorumları görebileceğiniz facebook sayfası https://www.facebook.com/satenyuzgerme

Cihaz kullanıcısı Doktorlarımızdan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Çukurluoğlu nun yorumunuda izlemek isterseniz;

Saygılarımla

Onur ÖZBULUT